SEPTEMBER ON KOOLIKUU. KOOLITARBED E-POEST

SEPTEMBER ON KOOLIKUU. KOOLITARBED E-POEST

Käes on kauaoodatud september, kuu kus noored ning vanad astuvad kooli ustest sisse valmis uuteks teadmisteks, uuteks seiklusteks õpikute vahel. Kui mõelda koolitee peale siis esimese asjana tulevad meelde õpikud, vihikud ning erinevad koolitarbed, mida tuleb linna pealt taga otsida. Kogenud õppijatele on asjaga lihtsam kuna nad tunnevad end ning koolipoode juba piisavalt kuid esimesse klassi astujad ning algklassiõpilased peavad enda ning oma vanemate pead veidi rohkem vaevama. Muutes koolitarvikute ostmise mugavamaks ning kiiremaks, tulevad appi e-poed, mis müüvad kontori ning koolitarbeid.

Mida vajab esimese klassi õpilane?
Kui mitmendat aastat koolis olev õpilane võib kasutada eelmise aasta tooteid, siis esimese klassi õpilane vajab kõike uut alates pliiatsitest lõpetades vihikukaante ning kustukummiga. Täpsemalt annavad õpetajad enda tundides lastele ning lastevanematele teada, mida järgmiseks korraks vaja kaasa võtta, küll aga on võimalik ette valmistada üldiste koolitarvete ostmisega nagu pinalid, teritajad, pliiatsid ning vildikad. Tänapäeval saavad õpilased valida koolitooteid, mis on nendelikud, meeldivad ning millega nad lähevad rõõmsalt kooli.

Mille peale mõelda?
Kuna õpilasele on nii palju erinevaid tooteid vaja osta, võivad väiksemad asjad kahe silma vahele jääda. Järgnevalt on välja toodud mõned koolitarvete kaubad, mille peale tuleks kindlasti koos õpilasega mõelda.

Õpikuid ning vihikuid on vaja kaitsta, et nad kooliaasta lõpuni vastu peaksid, selleks on võimalik soetada erineva disaini ning materjaliga ümbrispabereid. Valikus on isekleepuvaid kilesid, millega tuleb olla ettevaatlik kuna kõik koolid ei luba enda õpikuid kiletada. Kindel valik on jõupaber ning raamatupaberid.

Nagu on lapsed erinevad, on võimalik osta erineva stiiliga pinaleid. Lihtne ning loogiline vahend kooliks kuid pinalite disaine on viimaste aastatega palju juurde tulnud, tehes õige pinali valimise keerulisemaks. Lapsele, kes vajab, et kõik asjad oleksid õiges kohas on ideaalne nelinurkne pinal, mis on juba eelnevalt täidetud vajalike pliiatsitega. Kui aga tahetakse midagi huvitavamat, on valikus lahti keeratavad, artistlikud pinalid või lihtsad ühe taskuga pinalid, mis sobivad juba vanematele õpilastele, kes kannavad kaasas vähem pastakaid ning markereid. Samuti leidub imeilusaid pinaleid eraldi nii tüdrukutele kui ka poistele.

Veel tuleb kindlasti soetada lapsele kooliks erineva suurusega vihikuid / kaustikuid. Jälgides tunni reegleid võib lapsele vaja minna nii ruudulisi, abijoonega kui ka joontega vihikuid. Samuti ei tohi unustada pliiatsiteritajaid, joonlaudu ega kääre. Järgmistel aastatel võib laps uuesti kasutada samu tooteid kuna nad on võimelised püsima aastaid.

Esimesse klassi astumine on pidulik ning õnnelik päev, kus lapsevanemad poetavad paar pisarat, õpilaste silmad säravad ning tulevik tundub olevat uhke. Õiged koolitooted aitavad õpilasel igapäevaselt koolis edukalt toime tulla. Kuigi alguses tundub, et terve pood on vaja tühjaks osta, lähevad asjad aastatega lihtsamaks ning kooliks vajalikke tooteid koguneb koju rohkem.

Nüüd aga koolikotti pakkima ning vajalikke koolitarvikuid soetama.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!