KOOLITARBED KESKKOOLI ÕPILASTELE

KOOLITARBED KESKKOOLI ÕPILASTELE

Koolitarvete valik on mitmekesine ja kirju, seega võib koolitarvete ostmine lihtsast ülesandest muutuda veel hirmutavaks väljakutseks. Kuid mõned näpunäited ja terve mõistus võivad aidata teil ületada seegi väljakutse.

Toome välja mõned põhitõed, mida tõenäoliselt vajate keskkooli jaoks.

Vähendage ja taaskasutage. Vaadake, mis teil eelmisest aastast üle on jäänud, või uurige õdede-vendade – sõprade käest, kas saate neilt midagi, mis teile võib sobida. Alati uute asjade ostmine pole  hea põhjus maakera risustamiseks. Eriti kui kellegi poolt täiesti kasulikud ning korralikud esemed visatakse ära, samal ajal kui kellelgi võiks neid just vaja minna.

Vaadake veebi. Interneti kaudu saate teada, kas teie kooli veebisaidil on koolitarvete loend. Kui teie kool ei anna teile nimekirja, kasutage tervet mõistust. Näiteks saab ka ise teistelt ning kogenenumatelt küsides kokku panna põhinimekirja. Võis siis juba keskkooliastmes olles selle kirja panna oma kogemuste põhjal.  Veebist tasub vaadata ka koolitarvete hindasid ja vajadusel neid võrrelda. Ning samuti saab e-poest need soetada.  

Ajurünnak. Koostage nimekiri koolitarvetest, mida vajate. Mõelge loendi koostamisel vajalikele ning eelkõige olulistele asjadele.  Nimekiri on kasulik, sest see aitab teil vältida ka asjade ostmist, mida te ei vaja ja võite selle raha hoida muude asjade jaoks.

Siin on mõned põhilised koolitarbed, mis on sageli koolidel loetelus:

 • Mõned kiirköitjad
 • Kummiga mapp
 • Jaotajad materjalide ja paberite korrastamiseks
 • Pastakad, pliiatsid ja pliiatsiteritaja
 • Joonlaud
 • Märkmepaber
 • Märkmik
 • Käärid
 • Mõned vihikud ja / või kaustikud.
 • Tugev seljakott
 • Kalkulaator- juhul kui teie koolis seda soovitatakse
 • Klammerdaja
 • Mälupulk. Võib kasutada ka väliseid kõvakettaid.

Ostke sobiv kott. Kui teil pole veel seljakotti ega muud sobivat kotti, hankige selline, mis peab vastu vähemalt paar aastat. Valides tumedates värvides koti saate eelise, et määrdumise korral  ei torka see nii lihtsalt silma. Veenduge, et oleksid tugevad tõmblukud, klapid jms, et asjad ei saaks välja kukkuda. Lisaks tasub vaadata, et oleks ka kotis sahtleid, et lihtsam oleks asju paigutada ning pärast üles leida.

Osta kvaliteeti pikaajalise vastupidavuse tagamiseks. Kui vaatate koolitarbeid, kontrollige esemete kvaliteeti. Isegi kui see maksab veidi rohkem, võib see olla pikas perspektiivis parem kokkuhoid, eriti kui  koolipinki tuleb „nühkida“ veel terve aasta või isegi järgmisel aastal.

Alustage raha teenimist kohe, kui soovite osta midagi erilist, sellist mille jaoks vanemad pole tõenäoliselt nõus nii suuri kulutusi tegema. Peale selle saate rõõmu sellest, et olete ise oma koolitarvikute ostmisesse panustanud.

Muutke koolitarvete ostmine lõbusaks. Võtke sõpruskond kaasa või vaadake, kuidas koolitarvete ostmine on oluliselt meeleolukam kui üksi ostes (ka veebipoest).

Mõned näpunäited lisaks

Otsige sooduspakkumisi. Koolitarbed võivad olla väga odavad, samas leidub oluliselt kallimaid. Nii et  jälgige kindlasti sooduspakkumisi ja säästate raha.

Ärge oodake viimase hetkeni, et minna ostma.Nii väldite ostupaanikat.

Te ei vaja liiga palju asju. Ostke nii palju kui teate, et kindlasti on vajalik. Aja säästmiseks on hea seda teha meie e- poest.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!